Parkinson Hastaları İçin Akıllı Kaşık 

Posted by

Liftware akıllı tutamak, el titremesi veya motor kontrolünde zorluk yaşayan kişiler için dikkate değer bir yardımcı cihaz gibi görünüyor.

Ekli mutfak gereçlerini elektronik olarak dengeleyerek, sallanmayı %70’e kadar büyük ölçüde azaltabilir ve kullanıcıların daha rahat ve bağımsız bir yemek deneyimi yaşamasına olanak tanır.

Bu tür bir teknoloji, Parkinson hastalığı, esansiyel tremor veya el koordinasyonunu etkileyen diğer hareket bozuklukları gibi durumları olan bireylerin yaşam kalitesi üzerinde önemli bir pozitif etki yapma potansiyeline sahiptir.

Bulaşıkların sallanmasını en aza indirerek, Liftware akıllı tutamak, kullanıcıların yemeklerini daha iyi kontrol etmelerini sağlar ve daha fazla özgüven ve özerklik sağlar.

Ana Sayfa : https://www.liftware.com/

Referanslar:
https://www.linkedin.com/posts/scientisthub_techforgood-innovation-technology-activity-7036281342002683904-VyqP?utm_source=share&utm_medium=member_desktop
https://www.linkedin.com/posts/futurasciences_ces-cuill%C3%A8res-r%C3%A9volutionnaires-stabilisent-activity-6967415251579375616-AoOy?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

Bir yanıt yazın