,

Kolay Taşınabilir Şişirilebilir Çekyat

Posted by

Günümüz Türkiye’sinde yüksek kira bedelleri nedeniyle sürekli ev değiştirmek zorunda kalan minimalist yaşayanlar için, taşınabilir ve çekyatı yatakla bir araya getiren pratik bir çözüm sunuyoruz. Bu taşınabilir çekyat yatak, hem konforlu bir oturma alanı sunarken hem de rahat bir yatak olarak kullanılabilir. Ayrıca, kullanıcılar için taşıması da son derece kolaydır. Bu sayede, minimalist yaşam tarzını benimseyen kişiler, ev değiştirmek gerektiğinde eşyalarını kolaylıkla taşıyarak zaman ve emekten tasarruf edebilirler. Yenilikçi tasarımıyla, hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bir arada sunan bu çekyat yatak, günümüzün hareketli yaşam tarzına uygun bir çözüm sunmaktadır.

Sabahları, bir ton yer kazanmak için iki şişirilebilir yastığı kanepeye geri yerleştirebilirsiniz. Koltuk modunda 2 yetişkin, yatak modunda ise 2 yetişkin rahatlıkla konaklayabilir.

Şişirilebilir açılır kraliçe çekyat vinilden yapılmıştır ve bir el pompasıyla birlikte gelir, ancak daha hızlı şişirmek için herhangi bir standart elektrikli hava pompasıyla çalışır. Çekyatta ayrıca iki hızlı şişirme ve söndürme valfi vardır.

Kaynak : https://odditymall.com/inflatable-queen-sofa-bed

Bir yanıt yazın