Büyük Kontrplak, Alçıpan veya Sac Levha Parçalarını Taşımanıza Yardımcı Olur – Gorilla Gripper

Posted by

Ya sana dev bir tahta, alçıpan, metal levhayı taşımak için iki yetişkin adama ihtiyacın olmadığını söylesem? Bu dev levhalarda kulp olmadığından, tek bir kişiyle taşımak neredeyse imkansız, yani onu kafanıza fırlatabilecek bir tür Hulk olmadığınız sürece. Gorilla Gripper, dev ve ağır malzeme panellerini tek başınıza taşımanıza izin veren benzersiz bir cihazdır.

Gorilla Gripper herhangi bir malzeme panelinin üst kenarına kayar, kenetlenir ve onu kolayca yanınıza çekmenizi sağlayan kullanışlı bir taşıma sapı sunar. 
Kıskaç, birinin taşıması için son derece sağlam ve geçici bir tutamak oluşturan panelin üst kısmına kenetlenir. 
Cihaz, siz paneli serbest bırakana kadar paneli tutmaya devam edecektir.

 Yalnızca ahşap paneller için harika olmakla kalmaz, aynı zamanda alçıpan, metal levhalar, cam paneller, yonga levha, melamin, büyük tabelalar ve tek seferde taşınamayacak kadar biçimsiz veya çok uzun olan tonlarca başka malzeme türüyle de çalışır. kişi. Ayrıca, bu ağır yükleri taşırken sırtınızın, omuzlarınızın, boynunuzun, kollarınızın ve ellerinizin zorlanma ve yaralanma riskini azaltır.

Gorilla Gripper, son derece dayanıklı cam dolgulu naylon polimer tutucu plakalarla birlikte epoksi kaplı çelik destek kollarından yapılmıştır. Cihaz, sürekli olarak kendi kendini ayarlayan bir kelepçeye sahiptir, böylece her seferinde belirli bir genişlik ayarlamanız gerekmez ve 100 veya 200 libre ağırlığa kadar derecelendirilmiştir.

Satın Al : https://www.amazon.com/dp/B004AJVC7M/?tag=odditymall0e-20

Kaynak : https://odditymall.com/gorilla-gripper

Bir yanıt yazın